Spodeli

един форум ... за приятелството

You are not connected. Please login or register

относно диетите

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1 относно диетите on Нед Яну 11, 2009 7:17 pm

здравейте..от скоро започнах да чета форума с диетите и ми е много интересно..та значи и аз да кажа нещо Smile писна ми да съм на диета,направо е ужасно постоянно да следиш какво слагаш в устата си..просто се побърквам..знам,че и другото е лошо да ядеш като пролок,обаче понякога си мисля,защо трябваше да се ограничавам..сега,каквото и да хапна,ще ми се лепи..хляб не ям сигурно от години..и просто се питам направо се учудвам за какво го правя..не е възможно цял живот да се ограничаваш така Sad това живот ли еее?вие ядете ли?

Вижте профила на потребителя

2 Re: относно диетите on Чет Яну 15, 2009 11:00 pm

cureto

User
User
хахаха ако ме беше питала преди 3 месеца дали ям-щях да ти кажа "най-много 2 филий за целия ден и нищо друго", а сега ям каквото ми се яде и не ми личи прекалено.Днес примерно ядох 1 плик с бонбони,3 големи парчета пица и една филия.Така като го пиша ми се струва малко ама иначе аз преядох Laughing Laughing

3 Re: относно диетите on Пет Яну 16, 2009 1:27 pm

bboy4life

Moderator
Moderator
WoW цуре ти не си полюваш Very Happy сега се радвай че все още не ти личи но след време ще видиш,няма да можеш да си влезеш в дънките Very Happy

4 Re: относно диетите on Пет Яну 16, 2009 7:25 pm

style2move

Administrator
Administrator
аз ям нормално What a Face

Вижте профила на потребителя http://style2move.bulboard.com

5 Re: относно диетите on Съб Яну 17, 2009 9:49 pm

Sandi`

User
User
Както казах преди , важен е балансът , за да се подобри метаболизмът , забелязал ли си , че бодибилдърите ядат по 5-8 пъти на ден ?!

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]